Osobní profil

cropped-DSC_0262_cb.jpg

Kdo jsem?

Milí návštěvníci, dovolte, abych se Vám více představil. Dobře vím, že základem dobré spolupráce jsou kreativní myšlenky, sympatie a důvěra. Nahlédněte tedy do mého osobního profilu a ujasněte si tak své správné rozhodnutí.

Ajťák nebo lektor?

Mohlo by se zdát, že lektor PC kurzů bude zarytý IT nadšenec. Není tomu ovšem tak. Počítače a Office vnímám především jako nástroj pro usnadnění práce a podporu pro obchodní, logistické a jiné administrativní záležitosti. Stejně tak přistupuji k samotnému školení – mým cílem je spokojený klient, který se sice nenaučil všechny „nepotřebné“ vychytávky, ale odnesl si praktické zkušenosti, které mu v maximální míře ušetří práci a čas.

Považuji se tedy především za lektora a praktika.

Zkušenosti

Již na střední škole jsem si, říkal že se mi líbí práce učitele. A má praxe v tomto oboru tedy začala brigádou ve vzdělávání rekvalifikačních kurzů. Byla to velmi dobrá zkušenost, která mě nasměrovala na dráhu lektora a naučila trpělivému přístupu. Tedy co po škole?

  • Od roku 2005 jsem zahájil spolupráci se školící agenturo ComputerHelp, která pokračuje dodnes.
  • Od roku 2006 jsem jsem se s hrdostí zapojil do týmu největší IT školicí společnosti GOPAS, a.s. spolupráce s Gopasem trvala 4 roky. V rámci různých projektů jsem vedl školení pro největší společnosti v ČR. Vždy jsem toužil po vlastní dráze, tak jsme se v roce 2010 s Gopasem v dobrém rozloučil a zústal na „vlastní noze“.
  • Od roku 2010 se starám o vlastní klienty a zároveň spolupracuji s agenturami Computer Help a Altus TC. Vzájemně si vycházíme vstříc a vypomáháme v rozsáhlejších zakázkách.

Certifikace

V rámci svého mimoškolního vzdělávání jsem získal tyto certifikace:

  • ECDL
  • GPT (Gopas Profesional Treiner)
  • MOS (Microsoft Office Specialist)
  • MCT (Microsoft Certificate Trainer)

A z mého osobního života?

Jsem člověk společenský, rád se obklopuji přáteli se kterými ve volném čase jezdíme na kolo, zdoláváme hory, objevujeme přehrady nebo jen sedíme v oblíbené kavárně a řešíme zajímavosti současné doby. Rád také odpočívám u dobré hudby a nebo čerpám energii na oblíbeném Vyšehradě, kde bydlím.

Závěrem

Děkuji za Váš zájem, přeji pěkný den a těším se na případnou spolupráci.

Michal Pašta
michal.pasta@gmail.com